Şımarık kadının kucaktaki hazin sonu

Evli arkadaşları ile toplanarak dedikodu yapmayı seven şımarık kadın cinsel konuları can kulağıyla dinler. Arkadaşlarının yatak odası sırlarına hakim olan şımarık kadın cambazlık yaparak kendi hakkında yanlış bilgiler verir. Yatak odasında gayet doyurucu olduğunu söylediği kocasını yere göğe sığdıramaz. Arkadaşlarının anlattıklarından esinlenerek kocalarından en azgın olanı ayırt etmiştir. Kısa sürede yatağa atacağına emin olan şımarık kadın hamlesini yapar. Kocası şehir dışına çıktığı gün geceyi bayan arkadaşının evinde misafir olarak geçirecektir. Arkadaşının kadehine uyku ilacı koyarak onu diskalifiye eder. Gece boyu birlikte olacağı adamın üzerine atlayarak sarhoş numarası yaparak sevişmeye başlar. Götünden hiç siktirmemiş olan azgın kadın hayır dese de inat eden adamla anal seks yaparak unutamayacağı macerayı sonlandırır.

Benzer Porno Filmler

3 Yorumlar

    1. Zevk alınca kendine hakim olamıyorsun. Sonra böyle görüntüler çıkıyor ortaya. Mesela son orgazm oluşumda adamın sırtını çizikler içinde bırakmışım haberim yok.

      1. Ne erkekler varmış da bizim haberimiz yokmuş, yaptıklarını mı yazıyorsun yoksa yapmayı hayal ettiklerini mi ben şüphelendim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir