Eve gelen yakışıklı tamircinin karşısında bornozlu çıktı

Sarışın hatun seksi vücudu olduğunu her zaman biliyor ve bunun farkında. Evine gelen tamirci musluk tamirlerini yaparken bir anda banyoya giriyor. Burada kadın duştan çıkmış bornozlu bir şekilde onun karşısına çıkıyor. Kadının seksi göğüslerinin uçlarını gören tamircinin pantolonun içerisinden penisinin kalktığının farkına varıyor. Hemen yatak odasına elinden tutarak tamirciyi götüren sarışın burada pantolon içerisinde kalkmış gizli kalmış penisi dışarı çıkarıyor.

Yakışıklı tamirciyle evde baş başa kalmanın tadını çıkaran ateşli dul sarışın hemen penisi çıkardıktan sonra dudakları arasına alarak somurmaya başlıyor. Onun yalamaları sonrasında çılgına dönen tamirci kadının bornozunu çıkardıktan sonra gördüğü manzaradan çok etkileniyor ve onunla yatakta hiç olmadığı kadar daha fazla efor sarf ederek onu oracıkta becererek çılgınlık derecesi yüksek kaliteli full hd bir videoya imza atıyorlar.

Benzer Porno Filmler

6 Yorumlar

  1. Erkeği baştan çıkarmayı bilen kadınlar yatakta da çok iyi oluyorlar. Görünüşe aldanmayın derim soyununca çok güzel vücutları yüzünüzü kızartabilir.

  2. Kadının fiziğine bayıldım tam anlamıyla seks makinası gibi davranıyor bu kadının yanına ben olmak isterdim.

    1. İş verenim ol bana işimi öğret. Maaş falan istemiyorum ne SSK ne Bağkur hepsi senin olsun güzelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir