Annesinin dul olgun arkadaşıyla tek seferlik sikiş yaşadı

Annesinin arkadaşı olan seksi dul bayan uzun zaman sonra kocasından boşanmış ve hayatına tek başına devam etmektedir. Ona karşı ilgi duyan genç adam bu olgun kadına hislerini söyleyerek onunla bir cinsellik yaşamak için ikna etme çabası içerisinde. Sonunda bu kadınla bir süre sonra cesaretini toplayarak telefonuna mesaj atarak ona bütün hislerini söylüyor. Bu hisleri duyan kadın ilk başlarda ona tepki veriyor ama daha sonradan genç delikanlıyı evine davet ederek onunla beraber konuşmak istediğini söylüyor.

Genç adam büyük bir heyecanla annesinin okuldan arkadaşı olan bayanın evine gidiyor. Seksi kadın onunla bir defalık cinsellik yaşamak için sözleşerek yatak odasının yolunu tutuyor. Bu sırada genç adama bir süre sonra içeriye gelmesini söylüyor. Genç adam heyecanlı bir bekleyiş yaşarken kadın odasına giderek kırmızı en sevdiği iç çamaşırlarını giyinerek genç adamın karşısına çıkmak için heyecanlanıyor. Bir süre sonra olgun kadının genç adama seslenmesiyle genç adam hemen yatak odasına gidiyor beyaz tenli annesinin arkadaşı olan olgun kadının vücudunu görür görmez gözlerine inanamıyor ve onunla beraberlik yaşayacağı için çok heyecanlı olduğunu söylüyor.

Tecrübeli olgun kadın genç adama komutlar vererek vücudunun en özel bölgelerini ona yalatarak genç adamın başını okşuyor. Bir süre sonra ustaca dudakları arasına aldığı penise oral seks yapan kadın daha sonrasında ise çılgın bir şekilde penis üzerinde zıplarken bağırma sesleri ortaya çıkarıyor. Kadının bu denli özel hareketlerinden oldukça hoşlanan genç adam daha sonra annesinin seksi olgun dul arkadaşını yatağa yüz üstü yatırdıktan sonra onun içerisine girerek hızlı bir şekilde sikiyor. Uzun süren bu filmde iki taraf mutlu oluyor ve kadın genç adama teşekkür ederek bunu tekrarlamak istediğini söylüyor.

Benzer Porno Filmler

5 Yorumlar

  1. Harika kalçaları var böyle tecrübeli kadınla seks yapmak isterdim çok etkileyici olgun kadını bende fena halde sikebilirim.

  2. Kırmızı iç çamaşırları yakışmış ama sanırım adamın annesinin dul arkadaşı değil aralarında fazla bir yaş farkı yok gibi geldi bana.

  3. Kadının iç çamaşırlı halleri süper kırmızı iç çamaşırları yakışmış olgun kadın bu işi biliyor iyi bir sikiş film.

  4. Kadın işi biliyor iç çamaşırları etkileyici kırmızı seviyorum ben olgun kadınla her türlü fantazi yapılır.

  5. Tatmin edici bir şekilde çok iyi sikerdim bu kadını etkileyici bir film dul kadının fiziği çok güzel görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir